Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Szczutowo

Kadencja 2006-2010

Kopciński Zbigniew  - Przewodniczący Rady Gminy

Mazurowski Józef Jerzy  - Wiceprzewodniczący Rady Gminy

 

Komisja Rewizyjna

Fijałkowski Andrzej - przewodniczący
Dąbrowski Jan - członek
Dębski Piotr - członek
Paprocki Tomasz Zygmunt -członek

Komisja Rolnictwa, Budżetu i Ochrony Środowiska

Szlomkowski Zbigniew  - przewodniczący
Górecki Edmund Jędrzej  - członek
Mazurowski Grzegorz - członek
Mikucki Marek Adam – członek                                                                    Stankiewicz Jan – członek

Komisja Oświaty, Wychowania, Zdrowia i Porządku Publicznego:

Kapuściński Jan Jerzy - przewodniczący
Karolewska Danuta Krystyna - członek 
Kopciński Zbigniew - członek
Kuchnicka Bożena  - członek
Mazurowski Józef Jerzy- członek

 

Wytworzony przez: ()

Ważny do: bezterminowo

Modyfikacja 2009-12-21 11:39:16 


Data wytworzenia: 2011-01-05 14:24 Autor: Dariusz Lazarowski Data publikacji: 2007-12-02 00:00 Osoba udostępniająca na stronie: Dariusz Lazarowski Data ostatniej modyfikacji: 2011-01-05 Osoba modyfikująca: Aleksandra Wiśniewska
Data stworzenia : 2011-01-04 14:05 Autor : Aleksandra Wiśniewska Data publikacji : 2011-01-04 14:05 Osoba udostępniająca na stronie : Aleksandra Wiśniewska Data ostatniej modyfikacji : 2022-01-14 09:27 Osoba modyfikująca : Aleksandra Wiśniewska