Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Szczutowo

Powołane komisje:
1) Komisja Rewizyjna
2)
Komisja Oświaty, Wychowania, Zdrowia i Porządku 
Publicznego
3)
Komisja Rolnictwa, Budżetu i Ochrony Środowiska

Kopciński Zbigniew  - Przewodniczący Rady Gminy

Mazurowski Józef Jerzy  - Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Komisja Rewizyjna

Fijałkowski Andrzej - przewodniczący
Dąbrowski Jan - członek
Dębski Piotr - członek
Paprocki Tomasz Zygmunt - członek                                             

Rozworski Marcin - członek                                                               

Komisja Rolnictwa, Budżetu i Ochrony Środowiska

Szlomkowski Zbigniew  - przewodniczący
Górecki Edmund Jędrzej  - członek
Mazurowski Grzegorz - członek
Mikucki Marek Adam – członek                                                           

Stankiewicz Jan – członek

Komisja Oświaty, Wychowania, Zdrowia i Porządku Publicznego:

Kapuściński Jan Jerzy - przewodniczący
Karolewska Danuta Krystyna - członek 
Kopciński Zbigniew - członek
Kuchnicka Bożena  - członek
Mazurowski Józef Jerzy- członek

 

 


Data wytworzenia: 2011-01-07 13:59 Autor: Dariusz Lazarowski Data publikacji: 2007-12-02 00:00 Osoba udostępniająca na stronie: Dariusz Lazarowski Data ostatniej modyfikacji: 2013-07-22 Osoba modyfikująca:
Data stworzenia : 2011-01-04 14:05 Autor : Aleksandra Wiśniewska Data publikacji : 2011-01-04 14:05 Osoba udostępniająca na stronie : Aleksandra Wiśniewska Data ostatniej modyfikacji : 2020-04-20 09:23 Osoba modyfikująca : Aneta Ruszkowska
Wersja kontrastowa Wersja graficzna Powiększ Pomniejsz